Regsol Regały magazynowe

O Firmie

REGSOL Sp. z o.o. jest firmą wykonawczą wykonującą usługi montażu regałów magazynowych wysokiego składowania, demontażu regałów magazynowych oraz świadczymy usługi podwykonawcze w aranżacji hal sklepowych i magazynowych. Istniejemy od 2015 roku. Wykonujemy usługi dla największych branż oraz sektorów w Polsce i za granicą .  

Zdobyliśmy doświadczenie we współpracy z największymi firmami zapewniającymi wyposażenie magazynów na terenie całej Europy.
Świadczymy usługi w kraju i zagranicą. Niemcy, Belgia Luksemburg, Francja oraz Austria. Na swoim koncie mamy również liczne, udane przeprowadzki magazynowe.

Nasi monterzy posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie, a także nowoczesny sprzęt montażowy, dzięki któremu mogą realizować usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy uprawnienia do wykonywania prac montażowych, szkolenia wysokościowe, uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia na różnego typu podnośniki.

Zapewniamy to, co jest ważne dla nas i dla naszych klientów, czyli: precyzję w montażu, demontażu i obsłudze serwisowej regałów magazynowych wszystkich rodzajów: paletowych wysokiego składowania, przepływowych, półkowych, dwupoziomowych, antresoli oraz innych. 

Wykonujemy  usługi z materiałów powierzonych przez klienta w oparciu o dostarczoną dokumentację.
Oferujemy przystępne cenny, krótki czas realizacji projektu, dyspozycyjność.

  • WYŚLIJ SWOJE CV I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Jesteś zainteresowany Pracą w naszej firmie ?